ONLINE ÜRÜN VE TEKNİK EĞİTİMLERİ

Kariyer

About Us

Hakkımızda

1971 yılında kurulan Delta, güç ve termal yönetim çözümlerinde dünya lideridir. Ayrıca, endüstriyel otomasyon, görüntü sistemleri ve network ürün çözümlerinde faaliyet gösteren başlıca firmalardan biridir. “Daha iyi yarınlar için yenilikçi, temiz ve enerji-tasarruflu çözümler sağlamak” misyonu ile küresel iklim değişikliği gibi önemli çevresel sorunları çözmeye odaklanır. Faaliyet gösterilen iş birimleri arasında Güç Elektroniği, Otomasyon ve Altyapı ürün grupları bulunmaktadır. Delta; dünya çapında 169 satış ofisi, 70 Ar-Ge merkezi ve 38 üretim tesisine sahiptir.

Tarihi boyunca Delta; iş başarıları, yenilikçi teknolojileri ve kurumsal sosyal sorumluluğa olan bağlılığı sayesinde birçok küresel ödül ve takdir almıştır. Delta, 2011’den beri art arda 7 yıl Dow Jones Sustainability™ World Index (Dow Jones Sürdürülebilirlik Dünya Endeksi - DJSI World) üyesi seçilmiştir. Ayrıca, 2017’de CDP (önceki adıyla Karbon İfşa Projesi) tarafından art arda 2. kez İklim Değişikliği Liderlik Düzeyi’ne seçilmiştir.

Delta’da Çalışmak

Delta’nın çok dinamik bir çalışma ortamı vardır. Her şeyden önce, çalışanlarımız düşünme ve hareket etme şekillerinde esnektir. Aynı zamanda, değişim ve yenilikten zevk alırlar. Açık fikirliyseniz, kendinizi bireysel olarak sürekli geliştirmek istiyorsanız ve dünyanın her yerinden meslektaşlarınızla çalışmaktan hoşlanıyorsanız, kendinizi Delta'da evinizde hissedeceksiniz.

Ayrıca Delta size kişisel gelişim fırsatı sunar. Zorlu görevleri üstlenerek ve ilginç projelere dâhil olarak becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Fırsat size kalmış: ya meydan okuyup uzmanlık alanınızda gelişebilir ya da yan adım atıp yeni alanlara yönlenebilirsiniz. Bağlı olduğunuz yöneticilerinize ve deneyimli çalışanlarımıza danışarak gelişim yolunuzu belirlersiniz. Düzenli geri bildirimler ile mevcut niteliklerinizi, siz ve işiniz için belirlenmiş gereksinimleri değerlendirmenize olanak tanınır.

Sizler de Delta ekibin bir parçası olarak bu aileye katılmak isterseniz; lütfen açık olan pozisyonlarımıza aşağıdaki linkler üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilir veya HR.IA.Turkey@deltaww.com e-mail adresine özgeçmişlerinizi gönderebilirsiniz.

Woring at Delta

Delta Electronics Türkiye’deki İş İlanları

Pozisyon Adet Şehir / Bölge
Field Application Engineer for Ankara
(Central Anatolia) Region
1
Ankara
İncele

Toplam arayışta olduğumuz 1 açık pozisyonumuz mevcuttur.