DELTA ELECTRONICS TÜRKİYE ORGANİZASYONU VE BİNA AÇILIŞI

Haberler

DELTA ELECTRONICS TÜRKİYE ORGANİZASYONU VE BİNA AÇILIŞI

DELTA Electronics Türkiye olarak yeni bina açılışımızı mevcut iş ortaklarımızın katılımı ile 06.09.2018 tarihinde gerçekleştirdik.

1971 yılında kurulan DELTA Tayvan merkezli bir teknoloji firmasıdır. Anahtarlamalı güç kaynakları ve fırçasız DC fanlar ürünleri ile güç ve termal yönetiminde global pazar lideridir. Ayrıca, güç elektroniği konusunda lider firmalardan bir tanesidir. Delta yıllık Global şirket cirosunun %6-7 gibi önemli bir oranını ARGE faaliyetlerine harcamaktadır ve dünya çapında Tayvan, Çin, Avrupa, Hindistan, Japonya, Tayland ve Amerika’da ARGE merkezleri bulunmaktadır. Endüstriyel Otomasyon İş Birimi, şirket içerisinde en hızlı büyüyen birimdir ve makine, fabrika, proses otomasyonlarına yönelik geniş ürün gamı ile tek marka olarak paket otomasyon çözümü sağlamayı hedeflemektedir. Tüm ürün grupları ARGE çalışmaları ile birlikte DELTA bünyesinde üretilmekte ve bu şekilde tüm farklı tipteki cihazların birbirleri ile uyumlu olarak çalışıp son kullanıcılara fiyat ve performans açısından en efektif çözümler sağlanmaktadır.

Türkiye’de DELTA, yaklaşık 10 yıldır Telekom alanında kendi organizasyonu ile faaliyet göstermekte ve endüstriyel otomasyon alanında ise iş ortaklarımız ile 15 yıldır başarıyla temsil edilmektedir. 2017 yılı sonundan itibaren Delta Electronics Türkiye Endüstriyel Otomasyon iş birimi olarak satış, pazarlama, lojistik, teknik destek ve tamir gibi tüm fonksiyonları içeren kendi organizasyonumuz üzerinden pazara hizmet vermekteyiz. Sürekli gelişen yeni ürünlerimiz ve çözümlerimiz tek marka olarak iş ortaklarımız ile birlikte sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz.